5 רעיונות מגניבים למתנה לגבר

לבן הזוג שלכן יש יומולדת ואתן לא מצליחות לחשוב על מתנה? הבן שלכם מתגייס, מתחתן או עובר אירוע שראוי לציין ואתם שוברים את הראש על רעיון למתנה מקורית? הגעתם למקום הנכון. לא פשוט לקנות מתנות לגברים ולכן מומלץ לפנות לעזרה. לפניכם חמישה רעיונות מגניבים ויצירתיים עבור מתנה לגבר. 

 

  • שרשראות לגבר

בשנים האחרונות, תעשיית השרשראות לגברים תפסה תאוצה ונהייתה פופולרית מאוד בקרב הגברים הישראלים. כיום, במידה ותצאו לבר או למסעדה, ככל הנראה תראו מספר רב של גברים עונדים שרשראות מסוגים שונים. כאשר אתם ניגשים לבחירת השרשרת, שימו לב להתאים אותה לאופי הגבר שלו אתם קונים מתנה. לדוגמה, במידה והוא ציוני ופטריוטי מאוד, שקלו לרכוש לו שרשרת ארץ ישראל לגבר. אופציה אחרת היא שרשראות עם חריטה לגבר – כך תוכלו לחרוט מסר אישי על השרשרת.

שרשראות לגברים

  • בושם טוב

אחת המשימות הבעייתיות ביותר עבור גברים היא בחירה של בושם טוב ואיכותי. רבים מהם לא מצליחים לבחור בושם עם ניחוח מושך ונעים, ולכן נמנעים לגמרי מרכישה או שימוש בבושם. לפיכך, רעיון למתנה שימושית ומגניבה היא רכישה של בושם איכותי עבור הגבר שלכן/ם.

 

  • שעון לגבר

אביזר נוסף שגברים רבים זקוקים לעזרה בבחירתו הוא שעון. שעון הוא אביזר שיכול לשדרג משמעותית את המראה החיצוני והלבוש של כל גבר, ולכן במידה ואתם מחפשים מתנה טובה לאירוע מיוחד, שעון עשויה להיות הבחירה עבורכם. אך שימו לב, חשוב לקחת בחשבון ששעונים איכותיים הם יקרים, ולכן מומלץ לשמור את המתנה הזאת לאירועים מיוחדים באמת.

 

  • עט איכותי

במידה והגבר לו אתם רוכשים את המתנה הוא אדם שאוהב את עבודתו, שקלו לרכוש לו מתנה אשר קשורה לעבודתו. לדוגמה, במידה והוא עורך דין או כל איש מקצוע חופשי, מתנה מגניבה יכולה להיות עט נובע איכותי עם חריטה אישית. בשנים האחרונות הפכה רכישת עטים איכותיים לפחות פופולרית, אך עדיין מדובר במתנה יקרת ערך שעשויה לשמח מאוד את הגבר המתאים.

 

  • טיול ג'יפים או טיול רכיבה על סוסים

במידה ואתם מעוניינים לרכוש מתנה שהיא גם חוויה משותפת שתוכלו לחוות ביחד, כדאי לבדוק לגבי טיול ג'יפים או טיול רכיבה על סוסים. מדובר במתנה שהיא יום כיף עבור בני זוג למשל, והיא מהווה פתרון מגניב ויצירתי עבור גברים שקשה לבחור להם מתנות. במידה ואתם מעוניינים בטיול רכיבה על סוסים, כדאי לוודא שבן זוגכם לא מפחד מסוסים.

 

סיכום

בסופו של יום, מדובר באתגר לא פשוט לרכוש מתנה מגניבה לגבר. כאשר אתם ניגשים או ניגשות למלאכת הבחירה, מומלץ לקחת בחשבון את טעמו האישי ואת תחביביו של הגבר לו תרכשו את המתנה. הבאנו בפניכם כמה רעיונות מגניבים – עשו חושבים והחליטו על המתנה המתאימה.

מתנות לגברים