4 קעקועים ומקומות לקעקועים שנכנסו לאופנה בעשור האחרון

מכירים את הרגע הזה שאתם קונים בגד ממש מיוחד ואתם בטוחים שלא תראו אותו על אף אחד חוץ מכם? ואז, אתם יוצאים לאירוע, הופעה או סתם סיבוב ברחוב ומגלים שכולם לובשים את הבגד הזה? זה בדיוק מה שקרה עם 4 המקומות והקעקועים שנחשבו עד לא מזמן לייחודיים וכיום, אפשר

למצוא אותם על כל אדם מקועקע.

רוצים לדעת מהם? תקראו ותגלו.

 

קעקוע מספר 1 שנכנס לאופנה בעשור האחרון – קעקוע ציפורים מאחורי האוזן

סביר להניח שיצא לכם להיתקל לפחות בבן אדם אחד, חבר, קולגה או אולי קרוב משפחה שיש לו קעקוע של ציפורים מאחורי האוזן. הבחירה בקעקוע של ציפור אינו מפתיע, שכן קעקוע של ציפורים מסמל חופש ובדרך כלל, כשאנחנו בוחרים קעקוע, אנחנו בוחרים בנושא חיובי שאנחנו רוצים לזכור. חופש זו תחושה מדהימה וכשהיא באה לידי ביטוי, רבים מרגישים את הצורך לקעקע אותה על הגוף. תשאלו אותנו למה דווקא מאחורי האוזן? אין לנו מושג.

 

קעקוע מספר 2 שנכנס לאופנה בעשור האחרון – קעקוע של פרח על היד

התיישבנו לכתוב את המאמר הזה בבית קפה בדרום תל אביב, כשניגשנו להזמין את כוס הקפה שלנו ועוגת הפקאן, ראינו  שהאנשים שנעמדו מאחורינו בתור מלאים קעקועים. רצה הגורל, והם הגיעו לתור בדיוק בזמן. כך הם אפשרו לנו לראות את המשותף ביניהם- קעקוע של פרח על היד. אנחנו ראינו את הקעקוע באזורים שונים, כאשר הנפוצים ביותר הם אלו:

  • הקצה החיצוני של כף היד
  • החלק הפנימי של הזרוע
  • בזרוע מעל המרפק

פרח כשמו כן הוא, מסמל פריחה. נושא נוסף שרבים רוצים להתהדר בו (בפני עצמם) כדי להזכיר לעצמם את התקופה שבה היה להם טוב, את התקופה בה הם פרחו.

 

קעקוע מספר 3 שנכנס לאופנה בעשור האחרון – קעקוע בסגנון צבעי מים על כף הרגל

קעקוע בסגנון צבעי מים נכנס ממש בשנים האחרונות אל האופנה. מדובר בסגנון כללי ולא בציור מסוים, כך שכל אחד יכול לבחור בציור המתאים לו. ראינו שלא מעט אנשים בוחרים לקעקע בסגנון זה על כף הרגל את הציורים הבאים:

  • פרחים
  • ציפורים
  • משפטים וכו'

 

קעקוע מספר 4 שנכנס לאופנה בעשור האחרון – קעקוע של חיות

לא מעט אנשים שאיבדו את הכלב, החתול או האוגר האהוב עליהם בוחרים לקעקע אותם על הגוף. בקבוצות של כלבים בפייסבוק ניתן לראות לא פעם שיש אנשים שבוחרים לקעקע את כף הרגל או את ציור של הכלב שליבו נדם. מדובר בקעקועים ייחודיים שניתן למצוא במקומות שונים בגוף.

 

סיכום

אלו היו 4 הקעקועים ומקומות לקעקועים שנכנסו לאופנה בעשור האחרון. אם במקרה תהיתם איזה קעקוע לעשות בקרוב, אתם יכולים לבחור אם מתאים לכם קעקוע אופנתי או משהו אחר שייחודי רק לכם.

מחט