4 טיפים שיעזרו לכם לשלב נעליים מיוחדות בלוק שלכם

רבים מאתנו בוחרים לנעול נעליים פשוטות ומשעממות, משום שאנו יודעים ששילוב של נעליים מיוחדות בלוק היום יומי מצריכה היכרות עם טיפים של מומחים בתחום האופנה. עובדה זו ידועה לנו מזה שנים והיא עצרה אותנו מאתנו מלבחור בנעליים מיוחדות. בימים האחרונים החלטנו להביא לשינוי בנושא ויצאנו לקבל טיפים בהקשר זה ממומחים בתחום. הישארו כאן ותהיו בטוחים שתוכלו להפוך את הלוק שלכם לצבעוני ומיוחד.

 

תבדקו תחילה את הצבעים הדומיננטיים שקיימים בארון שלכם

הטיפ הראשון שיקל עליכם בשילוב של נעליים מיוחדות בלוק, מצריך בירור אחר צבעים דומיננטיים שקיימים באחרון שלכם. הרי לכל אחד מאתנו יש כמה צבעים שאהובים עליו במיוחד. ברגע שתכירו בצבעים הללו, אתם תוכלו לבחור בזוג נעליים שישתלב עם הלוק הכולל. נסביר שיש טבלאות אופנתיות שמציגות את ההתאמות הנכונות בין צבעים שונים, לדוגמא:

  1. צהוב חרדל = סגול חציל
  2. ירוק תפוח = ורוד בייבי
  3. אפור מלט = טורקיז

שימו לב, תוכלו למצוא את הטבלאות העדכניות ברחבי הרשת, כדי למצוא את ההתאמה הנכונה ביותר לצבע האהוב עליכם, במידה והוא לא מוצג בפירוט שנכתב לעיל.

טיפים שיעזרו לכם לשלב נעליים מיוחדות בלוק שלכם

אל תמהרו – תקדישו זמן לבחירה נכונה

בחירה בנעליים מיוחדות מצריכה סבלנות רבה. לכן, נמליץ שלא לרכוש את זוג הנעליים הראשונות שמצאתם בחנות אקראית. כדאי להעיף מבט בקטלוגים של חנויות שמציגות נעליים מיוחדות ולשמור בצד את הדגמים שתפסו את עיניכם. אם אתם לא מכירים בחנויות מסוג זה, כדאי שתיכנסו לחנות המקוונת של Cochavi Design שמרכזת נעליים שאסור לכם לפספס. רק לאחר שתבחנו את דגמי הנעליים הנבחרות, תוכלו לבצע רכישה שקולה של הזוג שתואם לצבע הדומיננטי שקיים בארון שלכם.

 

תערכו סימולציות בבית

בחרתם זוג נעליים מיוחד? מזל טוב! עכשיו הגיע הזמן לערוך סימולציות בבית. כלומר, עליכם לנעול את הנעליים ולסדר על המיטה או משטח זמין אחר כמה לוקים שיוכלו להתאים להן. נמליץ לשמור את הלוקים הנבחרים בארון בצורה מסודרת, כדי שתוכלו פשוט להוציא אותם לפני היציאה מהבית ולהתלבש במהירות.

 

תעלו תמונות לרשתות החברתיות

אי אפשר לכתוב מדריך שעוסק בשילוב של נעליים מיוחדות בלוק, מבלי להציע להעלות תמונה לרשתות החברתיות. שכן, זו הדרך הטובה ביותר לקבל פידבקים ולהבין אם ביצעתם התאמה טובה. נסביר שיש כל מיני פיצ'רים שמאפשרים לקבל מענה מהיר על לוק מסוים. מדובר בדרך כלל בסקרים שמוזנים בסטורי ובפוסטים שונים.

 

מילים אחרונות לסיום

כל אחד יכול לשלב נעליים מיוחדות בלוק היום יומי שלו. כדי שזה יקרה, צריך ליישם בקפידה את 4 הטיפים שהוצגו במדריך זה. כעת אתם מכירים בהליך מקרוב, כך שנותר לכם רק לבצע את הנכתב לעיל ולחזור לכאן עם מסקנות, כדי שנוכל להכיר בלוקים המיוחדים שבחרתם בזכותנו.

4 טיפים שיעזרו לכם לשלב נעליים מיוחדות בלוק שלכם