3 מוצרי טיפוח לשיער של לוריאל שמשווקת חברת הירליין

בימים האחרונים אנו שומעות לא מעט ביקורות חיוביות על מוצרי הטיפוח של חברת לוריאל. בתור רוכשות קבועות של המסקרה ומוצרי הקוסמטיקה של החברה, יצאנו לבדוק על מה הדיבור. אנו מזמינות אתכן לקרוא את השורות הבאות ולגלות יחד אתנו מהם 3 מוצרי הטיפוח הטובים ביותר לשיער של חברת לוריאל שמשווקת חברת הירליין המוכרת. תישארו אתנו ותצאו עם ידע מקיף ושיער מלא ברק.

 

תכירו את הנשים שסייעו לנו בבחירת מוצרי הטיפול של לוריאל

המדריך הנוכחי נכתב תוך ליווי מטעם נשים שיודעות דבר או שניים על טיפוח ומוצרי השיער של לוריאל. שכן, מדובר בלקוחות קבועות של המותג. הגענו אליהן לאחר שפרסמנו פוסט בקבוצת פייסבוק וביקשנו לשמוע פרטים על מוצרי הטיפוח הטובים ביותר של מותג זה. להפתעתנו, גילינו 2 עובדות חשובות במהלך הבירור:

  1. מרבית הביקורות החיוביות כללו מוצרי טיפוח לשיער (בזמן שהשאר נגעו לקוסמטיקה)
  2. מרבית הביקורות החיוביות המליצו על רכישה באתר של חברת הירליין

אתן וודאי מבינות ש – 2 העובדות הללו גרמו לנו להתמקד בשני הנושאים הללו, פשוט כי הבנו שמדובר בעניין שצריך להעלות למודעות ובהקדם.

 

מוצר הטיפוח ה – 1 שכדאי שתכירו

תקשיבו טוב – מסתבר שאי אפשר לכתוב מדריך על מוצרי טיפוח לשיער של לוריאל מבלי לכתוב על המוצר שהוצע מעל ל – 40 פעמים. נשים רבות כתבו שהן רוכשות דרך אתר היירליין את השמן לשיער של לוריאל. מדובר בשמן מיטיק אויל. קראנו עליו שהוא מאפשר להתמודד עם נזקי הלחות ומביא לברק לשיער.

 

מוצר הטיפוח ה – 2 שכדאי שתכירו

המוצר השני של חברת לוריאל שתוכלו למצוא באתר של היירליין הוא שמפו סילבר. מעל ל – 30 נשים ציינו שהן משתמשות בשמפו על בסיס יום יומי. לדבריהן, מדובר במוצר שמאפשר לכל בעלת שיער שומני לקבל את השיער שלה בחזרה ולהיפרד לשלום מהשומניות. אנחנו כבר רשמנו לעצמנו את הטיפ הזה ואנו צפויות לנסות את המוצר בקרוב (כמובן שנחזור לדווח במדריך נפרד את דעתנו בנושא).

 

מוצר הטיפוח ה – 3 שכדאי שתכירו

המוצר השלישי שיגרום להרבה נשים לסור בהקדם אל האתר של חברת היירליין הוא המסכה לשיער יבש. מדובר במסכה אבסולוט ריפייר גולד. היא מאפשרת לכל אחת לקבל שיער מלא ברק וחן. אנו מוכרחות לציין כי מדובר במסכה הקבועה שלנו מזה 4 שנים. אנו משתמשות בה אחת לשבוע, פשוט כי אי אפשר בלעדיה. היא מאפשרת להתמודד אל מול נזקי מזג האוויר בעונות השונות:

  • בימי הקיץ החמים
  • בימי החורף הגשומים
  • בימים אביביים ומלאי לחות

 

לסיום

עד כאן המדריך שהציג בפניכן את 3 מוצרי הטיפוח של חברת לוריאל. כעת, כשיש לכן את כל המידע המקיף בנושא, נותר לכן רק לפנות אל חברת הירליין ולבצע רכישה של המוצר המתאים ביותר.

מוצרי טיפוח לשיער של לוריאל