שיש לאמבטיה

בחירה של שיש לאמבטיה זה לא עניין של מה בכך. מדובר בבחירה שצפויה להישאר אתכם לאורך שנים ארוכות. כך שאתם צריכים להיות בטוחים שאתם בוחרים בשיש שעונה על קריטריונים חשובים. יצאנו לפגוש מומחים בתחום כדי לבדוק אתם את כל הפרטים בנושא ולהעלות את המודעות לתחום. כאשר המטרה הסופית שלנו היא לאפשר לכל אחד לדעת שבחירה שכזו לא נוגעת רק לעיצוב. הישארו אתנו ותצאו מומחים במינימום מאמץ.

 

תכירו את הגורמים שסייעו בכתיבת המדריך

מדריך זה נכתב לאחר שפנינו אל מי שיודעים דבר או שניים בבחירה של שיש לאמבטיה. מדובר באנשים שביצעו רכישה של שיש כזה בשנים האחרונות. הגענו אליהם לאחר שפרסמנו פוסט בקבוצת פייסבוק שעוסקת בעיצוב הבית לאחר שיפוץ ובעת בנייה.

בפוסט ציינו כי אנו עתידים לכתוב מדריך שיעסוק בשיש לאמבטיה וביקשנו מכל יודעי הדבר בתחום לפנות אלינו ולשלוח לנו עובדה אחת שאחרים צריכים לדעת בנושא. לשמחתנו, קיבלנו מעל ל – 30 עובדות שונות ובסופו של דבר בחרנו את אלו שנראו לנו הטובות ביותר. אנו מזמינים אתכם לקרוא את השורות הבאות בעיון כדי שתוכלו להכיר בהן רגע לפני שתצאו לבחור את השיש לאמבטיה.

 

עובדה מספר 1 שאתם צריכים להכיר – צריך לשים לב לגודל השיש

אתם צריכים לדעת קודם כל שבחירה של שיש לאמבטיה מצריכה הסתכלות מעמיקה על המרחב הקיים באמבטיה. אלו שסייעו בכתיבת המדריך הנוכחי אמרו שחשוב מאוד לבחון את האזור שבו השיש צפוי להיות מותקן ולבצע מדידות מדויקות. כך יתאפשר לכם לדעת שאתם רוכשים שיש בגודל המתאים עבורכם.

 

עובדה מספר 2 שאתם צריכים להכיר – צריך להכיר את כל סוגי השיש הקיימים

אם יצא לכם להתקין שיש למטבח באותה נשימה, אתם וודאי יודעים כי יש סוגים שונים של שיש. יש כאלו שנחשבים לקלים לניקוי בעוד אחרים עלולים לתפוס כתמים ולהביא לקושי בניקוי שלהם. לכל סוג של שיש יש אופי ואתם צריכים להכיר באופי שלהם באופן מעמיק רגע לפני הבחירה. הנה כמה סוגי שיש לאמבטיה שהומלצו לנו על ידי הגולשים:

  • גרניט
  • גרניט פורצלן
  • אבן קיסר

 

עובדה מספר 3 שאתם צריכים להכיר – צריך להתאים את השיש לחלל כולו

לא מעט גולשים ציינו בפנינו כי הם בחרו בהתחלה את השיש שנראה להם היפה ביותר, מבלי להתחשב ב – 2 העובדות שצוינו לעיל. אם לא די בכך, הם לא חשבו בכלל שעליהם לבדוק את ההתאמה של צבע השיש אל שאר החלל. אנחנו כאן כדי להגיד לכם שמדובר בעניין שחשוב שתבצעו. שכן, בחירה בשיש בצבע שאינו תואם למרצפות או לארונות הקיימים באמבטיה עלול לגרום לכם לתסכול רב.

 

לסיום

עד כאן כל הפרטים שאתם צריכים לדעת בנוגע לשיש לאמבטיה. כעת, כשיש ברשותכם את המידע המקיף, נותר לכם רק ליישם את הנכתב לעיל ולבחור נכון.

חדר רחצה