משקפיים חתוליות – אין או אאוט

בחירת העדשה למשקפיים היא חשובה מאוד, אך בחירת המסגרת חשובה לא פחות.

בחירת מסגרת המשקפיים בעיקר מתבססת על התאמת המסגרת אל הפנים.

אז איך כן בוחרים מסגרת מתאימה לנו?

 

תווי פנים ומה שביניהן

כאשר אנו בוחרים מסגרת למשקפיים, בין אם אנו בוחרים בין משקפי שמש לבין משקפי ראייה, בחירה של מסגרת נכונה היא גורלית. בחירה נכונה של המסגרת צריכה להתאים אל תווי הפנים שלכם. ניתן ״ליפול״ מאוד בקלות בבחירת מסגרת המשקפיים. מסגרת הנכונה עבורכם היא המסגרת שתחמיא לכם ושהכי חשוב, אתם תאהבו את הנוכחות שלה על פניכם.

 

משקפיים לפנים מלבניות ומוארכות 

חשוב שכאשר יש לכם פנים יותר מלבניים ומוארכים לבחור מסגרת משקפיים שהרוחב של מקצה לקצה לא יעלה רוחב הפנים שלכם. מסגרות בעלי נטייה עגולה תוכל לתת אשליה מעולה שהפנים שלכם פחות מוארכות. מסגרות עבות פחות יעבדו טוב במקרה הזה.

 

משקפיים לפנים עגולות

כאשר הפנים שלכם עגולות בחרו מסגרת מלבנית ומוארכת. כך תוכלו ליצור אפקט חיובי של הצרה של הפנים. פינות חדשות מחמאות מאוד לפנים עגולות, או מסגרות חתוליות יכולות לעשות לכם נהדר. צבעים עזים גם כן יוכלו לעשות עבודה נהדרת.

 

משקפיים עגולים

מסגרת משקפיים עגולים היא מסגרת הנחשבת לקלאסיקה. המסגרת הזו מלווה אותנו כבר משנות ההיפי. למשקפיים הללו יש צורות ביטויי אומנותית במיוחד והיא סימן היכר לאנשים המתעסקים ברפואה, מדעים ורוח, אדריכלים ואנשי אומנות.

 

משקפיים חתוליים

מסגרת משקפיים חתוליים הם בדרך כלל משקפיים נועזים ומסתוריים. מסגרות משקפיים בצורה חתולית משתנות מבחינת הזווית שלהן.  מסגרות חתוליות נכנסו לאופנה בשנות ה-30 של המאה הקודמת. מאז הן סירבו לצאת ממנה. הפריצה הגדולה ביותר הייתה בשנות ה-80. המסגרת החתולית פופולרית במיוחד בקרב המין הנשי. הנשים שחובבות ביותר את המסגרת הזו, הן נשות עסקים, פופ ארט ואקסצנטריות. המסגרת החתולית מעניקה להן עניין ושובבות שאין לאף מסגרת אחרת.

 

משקפיים חתוליות – אין או אאוט?

אופנה תמיד מתחלפת, כל עונה, כל שנה ולעיתים אפילו אחרי כמה חודשים. כאמור, כבר מהמאה הקודמת המשקפיים החתוליות נכנסו אל התודעה שלנו ולא יצאו ממנה. משקפיים חתוליות יכולות לתת פן מאוד מעניין לנשים מתוחכמות שרוצות לשמור על זהותן מסתורית ואלגנטית.

בשנים האחרונות אפילו המסגרת הפכה להיות פופולרית יותר בזכות הנוכחות המיוחדת שלנו. אצלנו ברשת אופטיסטור תוכלו למצוא מגוון רחב של מסגרות חתוליות, שאין חתול שלא ילל בגאווה שיראה אותן. באחריות.

 

לסיכום

כאשר אתם בוחרים מסגרת משקפיים, בחרו במסגרת המתאימה במיוחד לתווי הפנים שלכם. נכון, יש מסגרות שתבחרו ואומנם לא תאהבו מבחינת הסגנון, אך חשוב מאוד להתאים מסגרת פנים מחמיאה לפנים שלכם. מסגרת חתולית היא מסגרת פופולרית מאוד בקרב בחורות. המסגרת מתאימה לרוב בנות ואל תדאגו, זו השקעה בטוחה. כבר שנים שהמסגרת הזו מסגרת לצאת מהאופנה.

 

משקף איכותי