ככה תחגגו לילד שלכם אירוע בר מצווה מפואר

אירוע בר המצווה של הבן שלכם מתקרב? מזל טוב! מדובר באירוע שמשלב בין משמעות ובגרות לבין הנאה, ואם אתם אלה שמתכננים אותו – יש המון דברים שאתם צריכים להתחיל לעבוד עליהם. במאמר זה נפרט איך להתכונן לקראת האירוע כך שלילד שלכם יהיה אירוע בר מצווה מפואר ומכובד שייזכר שנים רבות קדימה.

 

מקום ולוגיסטיקה

בחירת המקום לאירוע היא קריטית כדי לקיים מסיבת בר מצווה מוצלחת. יש המון סוגים של מקומות, ביניהם אולמות אירועים, פארקים ועוד. כדאי לבחור במקום שיהיה נגיש לרוב האורחים ושיש בו את כל השירותים הנדרשים כדי להתאים לתוכניות שלכם. לדוגמה, אם אתם מעוניינים להקרין סרטון ברכות- צריך שתהיה אופציה למסך ורמקולים. ביחד עם המיקום צריך לבחור גם את התאריך (רצוי כמה שיותר בקרבת תאריך יום ההולדת המקורי), להכין את רשימת האורחים ולהבין את כל הלוגיסטיקה של האירוע.

 

מופע מרכזי

מרכיב חשוב בחגיגת בר מצווה בלתי נשכחת הוא לבחור את הפעילות המרכזית שתכבוש את הקהל. מופע  כזה יכול להיות מופע של סטנדאפיסט, מופע להקה או אומן חושים. מופע טלפתיה כמו של אמן חושים לבר מצווה רון גליקסמן הוא בחירה מצוינת, מאחר והוא מתאים לקהלים מגוונים ומייצר בידור על זמני. באמצעות אשליות שונות אומן החושים יכול לקרוא ולשתול מחשבות, מה שמייצר תחושה של קסם באוויר. עם אביזרים שונים ועירוב של נציגים מהקהל, הוא יכול להפוך את האירוע כולו למפתיע וייחודי. אפשר גם להתאים את המופע אל נער הבר מצווה, כך שהוא יהיה במרכז המופע וירגיש מיליון דולר.

אמן החושים

אוכל וקייטרינג

האוכל הוא מההיבטים המרכזיים בכל חגיגה, בטח ובטח בבר מצווה. חשוב להציע תפריט מגוון, שכולל גם אוכל שילדים אוהבים, אבל גם אוכל שמתאים למבוגרים שבשולחן. בחרו בקייטרינג שאתם מתחברים למנות שהוא מציע, ואל תשכחו שגם הקינוח הוא חשוב מאין כמוהו. אפשר לצרף דוכן קינוחים מיוחד, לדוגמה דוכן גלידות או צ'ורוס, שישדרג את החגיגה וישאיר טעם מתוק בפה.

 

תוספות כיפיות

מעבר לדברים הבסיסיים של מופע מרכזי ואוכל, אפשר להוסיף גם דברים נוספים שנער בר המצווה ייהנה מהם וכך גם שאר האורחים. אפשר לבחור לשכור את שירותיו של צלם מגנטים כך שלכולם תהיה מזכרת מהאירוע. אפשר להוסיף שולחנות משחק כפעילויות מהנות. ניתן לבחור גם נושא כללי לכל האירוע לפי תחומי העניין של חתן בר המצווה, ולהוסיף אלמנטים עיצוביים שיתאימו לו. הכל פתוח בפניכם, הגיע הזמן להיות יצירתיים!

 

לסיכום

חגיגת בר מצווה מפוארת כוללת תכנון רב, מבחירת המקום דרך המופע ועד הכיבוד. חשוב להתאים בין האלמנטים השונים באירוע להעדפותיו של הילד למקסימום הנאה. עם תכנון מוקפד ומחשבה על הפרטים הקטנים, הוא יזכור את האירוע לאורך שנים קדימה.

צַלָם