ישראלי זה הכי אחותי – הכירו את מורנה בגדי ים לנשים

התקופה האחרונה הדגישה לנו שישראל צריכה לשמור על עצמאותה הכלכלית על מנת לפרוח באמת. זה הסיבה, שאנחנו ממליצים לכם לקנות כחול לבן בייצור מקומי – בלבד! עכשיו, כשהקיץ הגיע, את בטח מחפשת בגד ים חדש שילווה אותך לאורך חודשי הקיץ החיים בים, בבריכה, ובחופשות חלומיות. 

 

אז, רצינו להכיר לך מותג חדש – מורנה. רכישת בגדי ים לנשים בייצור ישראלי של מורנה הם המתנה הטובה ביותר שאת יכולה להביא לעצמך – ולמדינה. כתבנו את המאמר הבא, על מנת לתת לך הצצה למותג המדהים הזה – ולאנשים שעומדים מאחוריו.

 

מורנה – בגדי ים שעוצבו במיוחד עבור הגוף הנשי

הגוף הנשי הוא אחד מיצירות המופת הגדולות ביותר של היקום. הוא מכיל קימורים, עיקולים, זוויות, רכות ועוצמה. מה שיפה בגוף הנשי הוא שאין אף אישה שבנויה כחברתה. לצערנו, בימים המודרניים, הצורה הנשית "הודחקה" והוזזה הצידה, כשעולם האופנה מעדיף בעיקר נשים מסוג מסוים – ישרות, ללא הקימורים המהממים.

וכאן מורנה נכנסים לתמונה. כמובן, שגם אישה בעלת  גוף ישר וזוויתי כשל דוגמנית תמצא את מבוקשה אצלנו – אבל עם זאת, גם חברתה המלאה יותר, וגם אמה המבוגרת. החנות שלנו מיועדת לכל הנשים, ולכל הגופים הנשיים כאחד! המטרה שלנו היא להעצים את גופך ולהחמיא לו, על מנת שתגיעי לשיא הביטחון העצמי שלך כשאת בים.

 

הסיפור של אלי טל – הבעלים והמעצב של מורנה

אלי טל הוא המנכ"ל והמעצב של בגדי הים של מורנה. הסיפור שלו מתחיל ברמת השרון, ועובר בברזיל ואז חוזר לחולון – שם נמצא הסניף של חנות המפעל של מורנה.

הקריירה של טל החלה כאמור, בחנות הלבשה תחתונה ברמת השרון – שם עבד עם אשתו. לאט לאט, הוא התחיל להבין שיש לו "עין" לכל מה קשור לפרופורציות ולהתאמת חזיות לנשים. כפי שאת בטח יותר, התאמת חזיות היא יותר מורכבת מבחינה עיצובית מאשר התאמה של כל בגד אחר – מדובר בתורה של ממש, שמכילה בתוכה עיצוב, הנדסה ועוד. לא עבר זמן עד שכל הנשים ברמת השרון היו מבקשות את אלי על מנת שיתאים להן חזיות – והוא נהנה מכל רגע, בעיקר מהחיוכים והביטחון של הנשים כשהן היו יוצאות מהחנות.

אז, ב-2002, התשוקה לעיצוב והעלאת הביטחון העצמי בקרב הלקוחות שלו הביאו את אלי להקים את "מורנה ברזיל". תחילה, אלי היה מייבא לארץ בגדי ים מברזיל – הידועה כ"מכה" של בגדי הים בעולם. יחד עם זאת, לאחר זמן מה הוא הבין שאפילו בגדי הים הברזילאיים לא עומדים בציפיות הגבוהות שפיתח כמומחה להבנת גוף האישה והלבשה תחתונה. כמו כן, אלי רצה לפתוח מותג ישראלי איכותי, שיעודד את הכלכלה הישראלית ויספק מקומות עבודה חדשים.

 

מזל טוב! מורנה נולדה

ב-2006, טל פתח את מורנה – והתחיל לעצב בגדי ים עם שיטה הנקראת FIT. כפי שאתן יכולות לראות בקטלוג שלנו, את הידע שאלי צבר בהתאמת הלבשה תחתונה – הוא הביא למורנה. העיקרון הוא כזה: בגדי ים ש"מחזיקים טוב", מתאימים לגוף כמו כפפה וטבעיים לגוף האישה כמו עור שני.

כך, אלי מספר, התחושה הכי טובה בעולם היא כשאישה מגיעה לחנות, רואה את עצמה במראה עם אחד מבגדי הים המטריפים ואומרת "וואו". זו חוויה מעצימה – עבור האישה כמובן, וגם עבור אלי – שמרגיש ייעודו הוא לשמח נשים, בעולם שלעיתים מרבה "להוריד" אותן ולגרום להן להרגיש רע עם עצמן. בשביל אלי ומורנה, כל מה שחשוב הוא שתלכי על החוף בבטחון, ותיכנסי אל המים כשאת מרגישה כמו היפיפה הקסומה של החוף – כי זה שאת, תכשיט נהדר שכמוך!

צעירות מושכות בבגדי ים